Uzupełnij lecytynę jednym łykiem!

Porcja młodości i dobrego samopoczucia zaklęta jest w dziennej dawce preparatu Vita Buerlecithin. Jest to preparat składający się głównie z lecytyny, choć uzupełniony istotnymi dla funkcjonowania organizmu i wzmacniającymi działanie lecytyny witaminami. Lecytyna może pomóc wszystkim osobom które odczuwają dolegliwości ze strony układu nerwowego, takie jak bezsenność, permanentny stres, przemęczenie fizyczne i psychiczne,  a także cierpiących z powodu nadmiernego poziomu złego cholesterolu we krwi, zagrożonych miażdżycą itd.

Poza lecytyną w skład Vita Buerlecithin wchodzi także witamina E, czyli tokoferol, nazywany inaczej witaminą młodości. Dlaczego? Ponieważ jest on najsilniejszym antyoksydantem, chroniącym komórki przed wolnymi rodnikami czyli substancjami utleniającymi, przyspieszającymi ich zużywanie, obumieranie i niszczenie.

Witamina E wspomaga leczenie bezpłodności u mężczyzn, a także chorób serca, w tym miażdżycy i zaburzeń na poziomie mięśni. Niedobór witaminy E przez dłuższy czas w naszym pożywieniu może spowodować wyraźne objawy starzenia się, zwiększać prawdopodobieństwo wystąpienia nowotworów i wielu innych chorób. W naturalnej postaci witamina ta pojawia się w roślinnych olejach, margarynie, a także orzechach i migdałach, warzywach zielonolistnych, jajach, mleku, czy kiełkach i pełnoziarnistych produktach.

Pełną zalecaną dawkę witaminy E pokrywa dzienna porcja preparatu Vita Buerlecithin, dostępnego w postaci płynu lub drażetek. Jeśli jednak sama zawartość witaminy E w tym leczniczym produkcie nie zachęca nas do jego wypróbowania, być może sprawi to fakt, że znajduje się tam również d-pantotenian sodowy. Ta substancja bardzo dobrze wpływa na funkcjonowanie układu pokarmowego, regenerację skóry, wzrost i wzmocnienie włosów oraz paznokcie. Krótko mówiąc – czyni nas pięknymi, dzięki wzmocnieniu naturalnych ozdób, co może wydać się szczególnie istotne kobietom, zwłaszcza tym starszym, które borykają się z osłabieniem włosów, ich wypadaniem, czy przedwczesnym siwieniem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
About the Author