Jak stosować pastę wybielającą?

Wybielanie zębów w domu nowoczesnymi środkami jest jeszcze łatwiejsze niż było to dotychczas. Cały proces odbywa się w taki sam sposób jak wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym. Co prawda dentysta formuje formę dentystyczną dla pacjenta, jednak sam efekt wygląda identycznie. Nowoczesna i bezpieczna metoda wybielania zębów za pomocą pasty daje szybkie i widoczne rezultat po około 2-4 tygodniach stosowania przy codziennym szczotkowaniu 2 razy dziennie.

Pasta do wybielania zębów, której oczywiście najważniejszym zadaniem jest wybielanie, posiada również właściwości które charakteryzują zwykłą pastę i jest to zapobieganie i zwalczanie próchnicy oraz kamienia nazębnego. Należy zaznaczyć, że pasta rozpuszcza i usuwa zewnętrzne plamy na zębach, które spowodowane są produktami spożywczymi takimi jak kawa, herbata, wino, palenie papierosów czy wiek. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także wykorzystywanie pasty wybielającej po kuracji wybielającej u dentysty, w celu podtrzymania jej efektu.

Składniki pasty są przyjazne szkliwu i nie rysują zębów. Zastosowanie ich pozwala jeszcze dłużej cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem, który zapewniony jest na kilka lat. Pasta wykorzystuje niewielką ilość środków polerujących, co umożliwia wybielanie zębów przez rozpuszczenie błony białkowej otaczającej zęby. Środek wybielający podczas wybielania przeciska się przez szkliwo i zębinę. Odbarwienie nie znika od razu tylko jest stale wybielane, co w końcowym efekcie da śnieżnobiały uśmiech. Pozbycie się plam na zębach sprawi, że poczujemy czystości i świeżości przez dłuższy czas. Wybielanie zębów za pomocą pasty jest sprawdzoną i bezpieczną metodą posiadającą bardzo mało działań ubocznych, a cały proces nie jest szkodliwy dla szkliwa.

Każda osoba rozpoczynająca kurację powinna sobie zdawać sprawę z tego, że rezultaty kuracji w zależności od stanu uzębienia mogą przebiegać szybko, lub nieco wolniej. U jednej osoby pierwsze efekty mogą być widoczne po kilku dniach, a u innych po kilku tygodniach. Należy pamiętać, że aby efekt był widoczny należy cały czas dbać o zęby.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
About the Author