Skóro oddychaj

Zdrowa, witalna skóra, brak przewlekłych problemów, brak zmarszczek nawet w poważnym wieku to powód do dumy, ale także marzenie wielu ludzi. Marzenie to jednak nie jest nierealne. Medycyna poszła do przodu, a my nie jesteśmy już tym zacofanym krajem, w którym zabiegi natury estetycznej są uważane za coś uwłaczającego godności człowieka. Trzeba jednak wybierać te bezpieczne i swój wybór dobrze przemyśleć.

Dlaczego wybrać karboksyterapię ?

przed-i-po-karboksyterapii

Karboksyterapia to zabieg wprowadzenia pod skórę dwutlenku węgla polecany osobom mającym problemy tej natury. Życie osób z łuszczycą, cellulitem, nadmiernym wypadaniem włosów, nadmierną tkanką tłuszczową nie musi być już koszmarem. Zabieg ten potrafi robić w organizmie cuda zwiększając samoocenę, a zmniejszając strach przed kontaktem z drugim człowiekiem i odrzuceniem. Ale ta operacja to nie tylko to. Mogą się jej poddać zwykłe osoby, które chcą spowolnić procesy starzenia się skóry, nadać jej witalności, zwiększyć produkcję kolagenu czy przyspieszyć porost włosów. Jest to zabieg bezpieczny, a ból jest bardzo niewielki, prawie, że nieodczuwalny.

Ryzyko powikłań przy karboksyterapii ?

Dwutlenek węgla jest całkowicie wydalany, a ryzyko powikłań jest maleńkie. Dodatkowo kosztuje niewielkie pieniądze i większość ludzi może sobie na niego pozwolić. Mamy dobry sprzęt do wykonywania tego tupu zabiegów. Mamy specjalistów z doświadczeniem, którzy obejmą pacjenta kompleksową opieką. Mamy wszystko czego potrzeba, aby nam zaufać. I zrobiło tak z powodzeniem już wielu Polaków i Polek. Przed zabiegiem przeprowadza się z pacjentem wywiad, aby lepiej poznać jego potrzeby i sprawdzić czy nie ma przeciwwskazań medycznych. A tych jest niewiele i są to m.in. ciąża przewlekłe choroby czy obrzęk w przeznaczonym miejscu.

Jeśli chcesz pozbyć się problemów skórnych, nadać jej zdrowy wygląd i witalność wybierz tę metodę. Przeznaczona jest dla osób w każdym wieku, całkowicie bezpieczna, mało kosztuje, nie pochłania wiele czasu. Wrócisz do codziennych czynności już po niewielkim odstępie. Wybieraj rozsądnie. Zadbaj o siebie. Zwiększ zdrowie i samoocenę.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
< Previous Article
About the Author