Paski wybielające zęby na usuwanie drobnych przebarwień szkliwa

Oferta producentów środków przeznaczonych do wybielania zębów w warunkach domowych stale powiększa się. Każdemu zależy na jak najlepszej sprzedaży a wpłynąć może na to oczywiście szeroka oferta produktów. Niestety taki stan sytuacji może sprawić, że wiele osób może nie wiedzieć ca co się  zdecydować i które rozwiązanie będzie korzystniejsze. W dzisiejszym artykule od naszego partnera Dentway sprzedającego paski wybielające dowiecie się, w jaki sposób można szybko i tanio poprawić jasność zębów.

O paskach wybielających

Do zdecydowanie najpopularniejszych środków wybielających zaliczyć można paski wybielające zęby, które są skuteczną i tańszą alternatywą dla innych preparatów, a pierwsze rezultaty ich stosowania widoczne są nawet po pierwszej sesji. Końcowy efekt w ich przypadku jest widoczny po około 7 dniach.

Made in USA

Warto wspomnieć, że metoda ta wcześniej była niezwykle popularna w USA. Do jej największych zalet z pewnością można zaliczyć prostotę użytkowania. Pasek z żelem wybielającym wystarczy nakleić na zęby pozostawiając go na 30 minut. Proces ten powinno się powtarzać raz dziennie do osiągnięcia upragnionego rezultatu. W tym przypadku terapia wybielająca jest niemal identyczna z tą u dentysty i można ją zakończyć w każdej chwili.

Sposób na podtrzymanie profesjonalnego wybielania

Paski wybielające można także wykorzystywać w celu utrzymania przez dłuższy czas rezultatów osiągniętych podczas wcześniejszego wybielania lub też stosować jako podkład przed rozpoczęciem terapii wybielającej przy pomocy form. Metoda wybielania zębów przy pomocy pasków wybielających ma na celu usuniecie plam i przebarwień powstałych na zębach z powodu konsumpcji produktów spożywczych takich jak:

  • herbata czy kawa,
  • palenia papierosów,
  • zażywania niektórych leków,
  • samego wieku.

Niemniej wybielenie sobie zębów może także wpłynąć na stan zdrowia zębów oraz poprawić samopoczucie.

Nowoczesne metody nie zajmują dużej ilości czasu, nie sprawiają jakichkolwiek kłopotów dając szybki i widoczny rezultat po kilkunastu dniach stosowania środków wybielających. Pierwsze widoczne rezultaty kuracji zależą od długości i częstotliwości terapii oraz od tego jak często zęby były wybielane. W celu podtrzymania efektu zaleca się raz w roku delikatne wybielanie, które pozwoli cieszyć się pięknym uśmiechem jeszcze przez wiele lat.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
About the Author